O nas

Dlaczego My?

Działamy na rynku od 2007 roku w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy. Nasz zespół składa się z księgowych z wieloletnim doświadczeniem, posiadających certyfikaty ministerstwa finansów oraz szereg szkoleń z zakres rachunkowości, finansów, oraz kadrowej z bogatą praktyką z zakresu kadr i płac. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na nowe pomysły. Potrafimy dopasować się do wymagań naszych klientów. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu praca wykonywana przez nasz zespół stoi na najwyższym z możliwych poziomów, a za nasz główny cel i dewizę firmy uznajemy zadowolenie i zaufanie naszych klientów.

Stabilizacja

Wyróżnia nas to że pracujemy w stałym zespole, a za Twoją firmę odpowiadać będzie jeden konkretny księgowy. Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe dla firm z Olsztyna oraz okolic. Kładziemy ogromną uwagę na przygotowanie merytoryczne, profesjonalizm, rzetelność i przyjemną atmosferę w naszym biurze.

Przedstawicielstwo

Reprezentujemy interesy klienta przed urzędami i instytucjami państwowymi a podczas kontroli to my pozostajemy w kontakcie z kontrolującymi urzędnikami. Zespół pracowników biura składa się obecnie z 8 osób wliczając eksperta z zakresu kadr i płac oraz osobę przeszkoloną z zakresu RODO.

Certyfikat Ministerstwa Finansów

Udziałowcy spółki posiadają Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.